Poradenství přes SKYPE a podobné platformy

Hlásím, že i já se přesouvám v této době do „nové pracovny“ – tedy na platformy SKYPE a podobné. Také práce skrze telefon.

Základní částku za padesátiminutovou osobní i párovou konzultaci je v současné době možné snížit na 500 Kč pro ty, kteří mají v době nového virového onemocnění nějaké snížení příjmů nebo výraznější zvýšení výdajů. Také pro ty, pro které by byla základní sazba nedosažitelná. Pokud mi toto sdělíte, částku snížíme. Taktéž se na toto i osobně ptám nových i stávajících klientů.

Práce přes SKYPE a podobné platformy má v psychologii, psychoterapii a poradenství jistě svoje specifika, možnosti i hranice. Vím z vlastní zkušenosti, že je možné i takto mít velmi dobrý a užitečný  pracovní osobní kontakt.  Slýchávám spíše o hranicích a nějakých možných problémech této formy spolupráce. To může v nějaké míře platit. Samotného mě ale překvapilo, i někteří klienti mi to sdělují, že tento způsob práce přes SKYPE jim dává v danou chvíli v poradenství i další přidanou novou hodnotu navíc. Se SKYPE poradenstvím mám už nějakou dobu zkušenost, velmi dobrou zkušenost.

Napiš odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>